מגשי אירוח מתוקים

לכל מגשי האירוח

בשנים האחרונות נפתחה נישה חדשה בתחום האוכל המוכן – מפעילי קייטרינג מציעים ללקוחות שירות של מגשי אירוח. מדובר בפתרון נהדר שמביא עימו בשורה של חידוש לאירוח הביתי וכן לאירועים. מבחר רחב של מאכלים ושל סוגים שונים של מגשי אירוח מוצעים ללקוחות. כל מה שנשאר זה רק לבחור את המגש האהוב עליכם וליהנות מחגיגה של טעמים. בין היתר ניתן לפגוש מגשי סושי, מגשי אירוח מתוקים, מגשי אירוח מלוחים ועוד.

לאילו הזדמנויות זה מתאים?

יש מגוון הזדמנויות שבהן יהיה מתאים ומוצלח להזמין מגש אירוח:

  • אירוח ביתי – אתם רוצים להזמין אורחים לארוחה, מה תגישו להם? לא פעם אנחנו נרתעים מלהזמין את האורחים בגלל העובדה שאין לנו את הפנאי ואת האפשרות לטרוח בהכנת הכיבוד. מגשי האירוח מביאים עימם את פתרון. גם אם אין זמן או אפשרות לבשל או לאפות, ניתן להזמין את האורחים. אם תזמינו מגשי אירוח, האירוח עתיד להיות מוצלח וטעים במיוחד!
  • אירועים עסקיים – עורכים אירוע עסקי, טקס השקה או יום גיבוש? בימים כאלו יש לכיבוד המוגש חלק משמעותי בהצלחה שלכם. כי כאשר המשתתפים נהנים מארוחה משביעה וטעימה הם מרוצים והאווירה טובה. באירועים כאלו מתאים מאוד לערוך שולחן ועליו מגשי אירוח מסוגים שונים. אילו יכולים להיות מאכלים מתוקים או מלוחים, צמחוניים או מגשי אירוח חלבי. כל אחד מהמשתתפים באירוע יוכל לבחור לעצמו את המאכל האהוב עליו.
  • אירוע משפחתי – במהלך אירועים משפחתיים מוגש הכיבוד למשתתפים. בין אם זו מסיבת יום הולדת ובין אם מדובר בבת מצווה או בכל אירוע אחר, מגשי האירוח ישדרגו את המצב ויפנקו את כל המשתתפים. הם ייהנו ממאכלים אהובים ומעוצבים בטוב טעם.
  • אירועים ספונטניים – יש אירועים שאנחנו מתכננים אותם זמן רב, אך לפעמים אנחנו עורכים אירוע ספונטני. זו יכולה להיות מסיבת חברים בחצר הבית, ישיבת צוות וכן הלאה. אין מתאים ממגשי אירוח עבור אירועים כאלו. המגשים יציעו שפע של מאכלים משובחים למשתתפים המרוצים.

בחירה נכונה – להצלחת האירוע

החלטתם להזמין מגש אירוח? חשבו על האירוע ועל המוזמנים, על האווירה ועל ההעדפות שלכם ובחרו את המגש שישלים את האירוע!

אלפחורס ופרינצה אגוזים 30 יחידות