קייטרינג לשבת חתן

לכל מגשי האירוח

יש עדות שבהן מקובל לערוך את שבת החתן בשבת שלפני החתונה עצמה. בעדות אחרות, נהוג לקיים את האירוע הזה, לאחר החופה והחתונה. אם הגעתם לכאן, זה לא כל כך משנה מהי המסורת הנהוגה אצלכם. העיקר זה שעוד מעט מגיעה השבת המרגשת, שבת החתן וזה הזמן להתכונן לשמחה! בכדי שתוכלו לשמוח ולהתברך בחתונה שהולכת וקרבה, הורידו מהראש את טרחת ההכנות. צבעים בצלחת דואגים לכם למגוון רחב של מנות טעימות, בטעם ביתי מקומי או בטעמים של מנות נבחרות מהמטבח העולמי. קייטרינג לשבת חתן בלי להתפשר: גם טעים, גם משביע וגם צבעוני.

מגשים צבעוניים עמוסי כל טוב

קייטרינג עבור שבת חתן צריך להיות מושקע מכל זווית שלא תסתכלו עליה. סתם מנת בשר או דג חסרת השראה או מנת תוספת יבשה לא רצויים ולא ייצוגיים. מה שמקובל כיום להציע לאירועים מסוג זה אלה הם מגשי האירוח המרהיבים. המגשים הללו, העמוסים כל טוב, מגיעים לאירוע כשהם טריים טריים. אלה מגשים עמוסים כל טוב, עם מיטב המנות שלכם רק נשאר להחליט ולבחור.

אם מתחשק להגיש למוזמנים אוכל טוב וטעים, בארוחה קלילה אבל גם משביעה, לא צריך להציע להם מנות בשריות האחת אחרי השנייה. הרבה יותר נכון לבחור מן המנות החלביות העשירות והטובות אך גם הקלילות. בין היתר, אפשר למצוא מגוון עשיר של מיני מאפה מלוחים. ממולאים עם גבינות, דגים ופסטות, אנטי פסטי וכל סוגי הקינוחים שרק רוצים. כי כאשר האירוח הינו חלבי, אפשר להשקיע יותר בקינוח מבלי לוותר על הכשרות.

פתאום הסלטים נראים נהדר

גם אם אתם לא כל כך מתחברים לסלטים, קייטרינג משוקע לשבת חתן יראה לכם טריק אחד או שניים. מסתבר כי אפשר להפתיע עם הרבה מאוד סוגים של סלטים נפלאים, שפשוט עושים חשק לעבור ולטעום. מגוון רחב של סלטים חמים וסלטים קרים, עם אנטיפסטי וירקות קלויים ושלל ירקות העונה בהגשה יפהפייה. ואיך אפשר בלי שילובים מצוינים של מנות תוספת חמות או קרות, שעושות כיף בכל הגוף. בשבת החתן מגיע לכם ולכל האורחים שלכם, לשמוח בגדול. אנו נשמח בשבילכם את בלוטות הטעם, כך שמצב הרוח יהיה מרומם.

יש גם מנות צמחוניות ולטבעונים

מטבח צמחוני או טבעוני מקובל כיום אצל רבים משוחרי הבריאות. גם רבים מחובבי בעלי החיים לא מוכנים לראות על הצלחת מאכלים מן החי. אין שום סיבה להתפשר בעניין זה, אם זה מה שחשוב לכם ומדבר אל לבכם. נוכל להגיש אצלכם מגון יפה ומכובד של מנות טעימות, עשירות בבריאות ובעיצוב אסתטי. תוכלו לתאם אתנו בדיוק מה רצוי לכם ומה אתם מעדיפים. אנו נעשה את הכל כדי שתהיו שבעי רצון ומסופקים.

תפריט מושקע וכשר

תוך כדי ההכנות לחתונה ולשבת חתן, מתברר כי הכשרות חשובה מאוד. אפילו חילוניים רבים מגדירים עצמם כשומרי מסורת לעניין זה. לכן, אנו מדגישים כי אצלנו התפריט לא רק טעים ומלא צבע. הוא גם כשר, כדי שתוכלו לאכול וליהנות ללא חשש. במהלך ההגשה של המנות הראשונות, התוספות, העיקריות או הקינוחים, אתם יודעים שכל המרכיבים כשרים וכל המנות מתאימות גם לכם וגם לכל המוזמנים.

יין ומשקאות שישמחו לבב אנוש

אין כמו שבת חתן כדי לשמוח וליהנות. וכשהלב מתרונן, לא יזיק גם משקה טוב כדת וכדין. זקוקים למשקאות שירטיבו את הגרון, למוזמנים של שבת החתן? גם לכך אנו ערוכים, עם כל הפתרונות הרצויים. נוכל לספק לכם בקבוקי משקה ושתייה קלה. נוכל להביא אליכם משקאות חמים ומהבילים. אפשר להגיש גם יינות ומשקאות חריפים אחרים הרצויים לכם.

מזנון עשיר, הגשה עצמית

בשבת חתן מקובל מאוד להציע מגוון רחב של מנות, בהגשה אישית. הגשה בשירות עצמי נוחה מאוד וגם מוזילה מאוד את העלות עבורכם. כשלא צריך להזמין צוות של מלצרים (מה עוד שאין בכך צורך), מקבלים מקסימום תמורה בפחות כסף. ניתן לערוך עבורכם את האוכל, במקום הרצוי לכם, על גבי מגשים ייצוגיים ויפים. יש אפשרות לספק לכם את כל המנות הרצויות לכם, כאשר אתם תארגנו את הסידור באופן הכי טוב ונכון בשבילכם.

שירותי קייטרינג לחברות

צבעים בצלחת מתמחים בכל סוגי הקייטרינג, לכל סוגי האירועים. לצד שבת חתן, אנו ערוכים להכין את התפריט הראוי גם לאירועים אחרים. נוכל להגיע עם מיטב המנות שלנו, עבור אירועים פרטיים וגם עבור אירועי חברה. בין לקוחותינו נמצאות מיטב החברות במשק. אנו מספקים גם ארוחות ומגשים טעימים להרמות כוסית, להשקות, לימי כיף וגיבוש. אם מתוכנת פתיחה חגיגית, אם צריכים ארוחה טובה לכבוד ישיבת הצוות, קראו לנו ונשמח לספק את כל צורכיכם.

 

קייטרינג לשבת חתן