קייטרינג לחתונה

לכל מגשי האירוח

אין זה עניין של מה בכך, לבחור את הקייטרינג לחתונה הממשמשת ובאה. בין כלל הבחירות שצריך לבצע, זו אולי הבחירה החשובה מכולם. וזה קורה על רקע השינויים בענף החתונות המשגשג שלא עוצרים לרגע. אם פעם היו רק אולמות סגורים ואחר כך הופיעו גני האירועים, הרי שכיום יש עוד אפשרויות מגוונות. חתונה בטבע ובלוקיישנים שונים תחת כיפת השמיים או באוהלי אירועים. כך שניתן לתפור קונספט אישי וייחודי לחתונה אך תמיד – הקייטרינג הנכון יהיה חלק חשוב מן המעטפת כולה.

איך לבחור קייטרינג בסגנון שלכם

לא משנה היכן תתקיים החתונה, לא משנה כמה מוזמנים צפויים להגיע, תמיד תמיד תוכלו למצוא קייטרינג לחתונה שידבר בשפה שלכם, בסגנון שלכם. כאשר אתם מתכננים את סידורי הישיבה, כאשר אתם מחליטים אילו אורחים צפויים ללוות אתכם ברגע הגדול שלכם, כאשר אתם חושבים על השיר לחופה ועל השמלה של הכלה והחליפה של החתן, דאגו לכך כי הקייטרינג ידע להשלים את התמונה באופן מרגיש לכם נוח, נכון וכמובן גם טעים. אפשר לבחור סגנון שמתקשר עם חתונת בוטיק יוקרתית. אפשר לבחור סגנון שמתכתב עם חתונה בסגנון כפרי, כאשר הכל מוגש למשל בסגנון מיוחד של שוק איכרים טרי, מלא חיים וססגוני.

אם הדבר רצוי ומתאים, אפשר בהחלט לשלב בחתונה פוד פינגר, מנות קטנות ומגוונות, שמאפשרות לנשנש תוך כדי האירוע, בלי להכביד על הקיבה ובלי להיצמד דווקא לסגנון המוכר של עוד מנה שאחריה מוגשת עוד מנה. אז איך תבחרו את הקייטרינג בסגנון שלכם? חשוב מאוד שתגבשו לעצמכם כיוון או סגנון, אם עדיין אין לכם כזה. זה, אגב, לא חייב להיות דווקא סגנון מאלו שהזכרנו למעלה. הסגנון יכול להיות למשל “חתונה בלבן” או אולי “חתונה בשמורה”. שמענו גם על כאלה שמבקשים ללכת על קונספט קוסמופוליטי או סגנון השאוב מן החופים של סיני או המקדשים של הודו או סגנון מסורתי מבית אבא. הכל קביל, הכל נכון, הכל בסדר, רק חשוב שתזכרו כי הקייטרינג שאתם מזמינים צריך להשתלב בקונספט הזה, בסגנון שלכם ביום המקודש לחיבור זוגיות שלכם.

איך לבחור קייטרינג לחתונה בתקציב שלכם

עד כמה שהיינו רוצים להפיק חתונה מהחלומות, בשלב מסוים צריך לזכור שגם חלומות צריך לממן. לכל משפחה יש הכנסה משלה ותקציב משלה. לכל זוג יש מערכת שיקולים משלו ולכן, קשה להצביע על תקציב “נכון” או “לא נכון” לחתונה. מה שכן צריך לזכור זה להחליט כמה אתם מעוניינים להשקיע בקייטרינג לחתונה שלכם.

אם מזמינים מנות זולות מדי, אם הצלחות נראות לא ממש מרשימות והמגוון לא מספק, זה בדיוק מה שיקרין על האירוע החשוב שלכם. אבל אם משקיעים במנות נהדרות, אם דואגים שיהיה שפע, הרבה צבע ומגוון טעמים, האורחים שלכם, וגם אתם, תהיו לגמרי מרוצים. אז תעריכו היטב כמה צריכה לעלות החתונה וחשבו כמה מתוך זה תרצו להשקיע בטעם שאותו תפרסו לפני החברים, הקרובים וכל המוזמנים. אפשר בהחלט לשלב בין מבחר וטעם לבין מחיר שיתאים לתקציב שלכם כאשר ברקע, אתם זוכרים שצריכה להיות התאמה ראויה לקונספט הרצוי שקבעתם לעצמכם.

כמה מנות דרושות לכם

אי אפשר לסגור קייטרינג לחתונה מבלי לציין כמה מנות אתם צריכים. זה חשוב לא פחות מאשר ההחלטה לגבי התפריט וסוג המנות והמגוון שיוגשו לאורחים. כדאי לדעת שמקובל מאוד להזמין מספר מנות שאיננו זהה למספר האורחים שאתם רוצים כי ישתתפו בחתונה. פעמים רבות יש כאלה שלא מגיעים, ממש ברגע האחרון ואף מבלי להודיע, אבל אי אפשר לדעת בדיוק כמה מנות צריך וכמה כבר יהיה יותר מדי. אפשר להתייעץ בנושא עם חברת הקייטרינג שנראית בעינכם והעיקר – שלא יהיה חסר אוכל. חתונה שבה אפילו אחד המוזמנים מרגיש מקופח ביחס לאחרים זה חתונה שבה, אין ספק, משהו איננו מושלם. בררו עם החברה שאתם בוחרים מה המדיניות לגבי ביטול מנות או תוספת מנות, לאחר שסגרתם על מועד האירוע. כך לא תהיינה הפתעות גדולות בדרך.

צבעים בצלחת מגשימים לכם את החלום

תמיד בררו היטב עם בעלי הקייטרינג אילו הצעות יש להם, אילו סוגי מנות מיוחדות, במה הם נבדלים מכל השאר. כמו כן, בדקו האם צורת ההגשה המתאימה היא על ידי מלצרים הניגשים לשולחן או שאולי לפי סוג המנות עדיפה הגשת בופה. יש חברות שתמורת תוספת מחיר יכולות לספק לא רק אוכל משקה משובחים אלא גם כלי הגשה מהודרים ופתרונות נוספים.

רציתם חתונה מושלמת, עם קייטרינג שנותן את הלב בשביל להגשים לכם את החלום? צבעים בצלחת – לחתונה צבעונית, טעימה ומושקעת במיוחד.

 

 

 

קייטרינג לחתונה ‎