קינוחים לאירוח

אין ספק כי נושא הקינוחים, בכל סוג של אירוח, הוא נושא מורכב עבור רבים. גם בשלנים מקצועיים לעיתים מתקשים מאוד כאשר הדבר נוגע לקינוחים, בהם יש צורך באיזון, דיוק ויכולת הבנה. לכן, אם אתם רוצים להפיק אירוח מרשים ומיוחד, ואתם מחפשים קינוחים לאירוח אשר יהפכו את האירוח שלכם לכזה שישאיר טעם טוב בפה של כל המשתתפים בו, פנו אלינו.

קייטרינג "צבעים בצלחת" מציע לכם מגוון רחב של קינוחים לאירוח, וכך פותר לכם את הבעיה ומאפשר לכם לשדרג כל סוג של אירוח בקלות.

איך הזמנה של קינוחים לאירוח חוסכת לכם?

אין ספק כי השיקול המרכזי של רבים לפני הזמנה של קינוחים לאירוח, ובכלל, הוא שיקול תקציבי. רבים מתלבטים האם נכון עבורם להוציא את הכספים הדרושים בהזמנה של קינוחים לאירוח, או לנסות להכין אותם בעצמם, רק מה שרבים לא יודעים הוא שדווקא הזמנה כזו יכולה לחסוך להם לא מעט כסף ובעיקר זמן.

למה חשובים קינוחים לאירוח?

בין אם אתם מארחים מעט בני משפחה או חברים קרובים בבית, ובין אם מדובר באירוח גדול , הקינוחים הם חלק חשוב באירוח שלכם. כאשר אתם בוחרים להגיש קינוחים בסיום הארוחה אתם למעשה מעניקים לה סיום מתוק אשר יותיר את כל האורחים עם טעם טוב בפה, ויגרום להם לצאת הרבה יותר מרוצים מהאירוח שלכם.

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של קינוחים יצירתיים ויחודיים לנו כדוגמת:

  1. אלפחורס ופירנצה אגוזים
  2. פרלין קרמל
  3. לוליפופ
  4. רושר
  5. מיני מוס
  6. פרלין נוגט שוקולדי

לחצו כאן לצפייה בפריט הקינוחים והמתוקים המלא

איך לבחור את הקינוחים המתאימים?

באתר צבעים בצלחת תוכלו למצוא מגוון עצום של קינוחים שונים, ולכן בכדי שיהיה לכם קל יותר לבחור, שימו לב למספר המוזמנים. לדוגמא, אם מדובר באירוח מצומצם מאוד, תוכלו לבחור פרלינים או מספר קינוחים אישיים, אך אם מדובר באירוח גדול יותר, כדאי לבחור מגוון רחב ככל האפשר של קינוחים שונים כך שכל אחד יוכל למצוא את ההתאמות הנכונות והמדויקות במיוחד עבורו.

כמה זמן מראש להזמין מגשי קינוחים?

את ההזמנה עצמה אתם יכולים לבצע גם זמן רב מראש, אך תאמו מראש שהמגשים יגיעו אליכם כמה שיותר קרוב למועד האירוח. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מגישים קינוחים טעימים, עשירים ומושחתים, אשר הטעמים הטריים יהיו בולטים בהם וישאירו טעם טוב לכל מי שישתתף באירוע שלכם.

פונדט שוקולד (סופלה ) - צבעים בצלחת
מיני פטיפורים - צבעים בצלחת