קייטרינג גורמה

לכל מגשי האירוח

אם אתם רוצים להזמין שירות קייטרינג אך חוששים שהתמורה לא תצדיק את עצמה, שימו לב. תרבות האוכל בארץ הולכת ומתפתחת. ניתן לראות את זה היטב בפריסת המסעדות המצוינות. ניתן לראות את זה לא פחות מכך, גם באיכות שהולכת ומשתבחת, בגזרת הקייטרינג. אם עד לפני כמה שנים קייטרינג גורמה היה שילוב שנשמע מוזר למדי, כיום זו כבר עובדה קיימת. יחד עם זאת, יש עדיין כאלה שטרם התנסו בכך באמת ובתמים. חברת צבעים בצלחת, המתמחה בשירות מעולה וחתירה למצוינות מזמינה גם אתכם להבין מהו הקייטרינג המשובח ומהו השירות המצוין.

מהו קייטרינג גורמה

במובן הצר של המילה, ניתן להגדיר את הקייטרינג באיכות הגורמה בתור שירות לאניני הטעם. אין ספק שהבנה כזאת איננה רחוקה מן המציאות אבל היא גם חלקית. חלקית בלבד. חברה שמספקת אוכל לאירועים, לישיבות ולכל הזדמנות ורוצה להציע באמת משהו מיוחד צריכה להשקיע בכמה רמות. רמה אחת היא חומרי הגלם. הם צריכים להגיע תמיד טריים. צריך לבחור אותם בקפידה ולשים דגש עם שמירתם בתנאים הראויים, במידה והם לא מגיעים מיד לעיבוד, לבישול, אפיה וכדומה.

רמה נוספת היא הקפדה בהכנה. צריך להימצא בשלן מאוד מנוסה ומיומן שמפקח על צוות העובדים אשר מכינים את המנות השונות. אך קייטרינג של גורמה זה גם משהו שמעבר לכך. צריך להיות ברקע גם הרבה גיוון והרבה אפשרויות. צריך להיות גורם שאחראי על שירות ללקוח, להבנה מה כל לקוח רוצה, מה כל לקוח צריך. בניית התפריט בהתאם לסוגי האירועים השונים מחייבת מיומנות. בעוד שיש לקוחות שיודעים בדיוק מה הם רוצים, אחרים זקוקים להקשבה וליד מיומנת שמסייעת בבחירה. בניית תפריט מאוזן. שילוב מוצלח של טעמים וצבעים, אין זה עניין של מה בכך.

גם חדשנות והתחדשות נחוצים מאוד, כאשר רוצים להפתיע בעסקי המזון וההסעדה. היכולת ליצור חידושים גם במנות וותיקות יכולה להפוך אירוע בינוני לאירוע מוצלח באופן מיוחד. היכולת להגיש את המנות השונות בצורה מושכת עין ולב משפרים את חווית הטעם. אחרי הכל, אנו אוכלים עם העיניים, לא פחות מאשר באמצעות הפה והשיניים. אוכל טוב, הגשה מושקעת, מגוון תפריטים אפשריים, שילובי מנות נהדרים, כל אלא ביחד עם שירות לקוחות ללא פשרות מאפיינים את הגורמה במובן המלא של המילה.

למי מתאים קייטרינג גורמה

לא רק לאירועים הכי גדולים נחוץ ומתאים קייטרינג גורמה. שירות חשוב שכזה הולך ונעשה מקובל גם בהרבה מאוד אירועים קטנים או בינוניים. אם אתם עורכים ישיבת צוות בעבודה, במקום בורקס עבש, קייטרינג גורמה ייצור הבדל גדול. אם אתם מאחרים בבית, עורכים מסיבה או מארגנים מפגש חברתי מיוחד, כיבוד גורמה יהיה יופי של דבר. לבר מצווה, לכבוד עליה לתודה, לימי גיבוש, מסיבת רווקים/ות וכשרוצים להפתיע באיכות, הסעדה של גורמה מבטיחה תוצאות נהדרות.

צבעים בצלחת זה גורמה בשבילכם

אם חיפשתם קייטרינג מצוין ולא ידעתם למי מפנות, אתם מוזמנים להכיר את צבעים בצלחת. תוכלו להתרשם באתר ממגוון רחב של מנות וכן מרשימה חלקית של לקוחות מוכרים. אם אתם מנהלים חברה קטנה או שאתם עורכים אירוע פרטי, קבלו מאיתנו שירות ברמת VIP, מבחר, טריות, וטעם שאף פעם לא מאכזב. טעם שכיף לחזור אליו שוב ושוב.