קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים

לכל מגשי האירוח

יש הפרדה די ברורה בין ימים רגילים לבין ימים של אירועים. באירועים גדולים, אף אחד לא נוהג לעמוד ולבשל. קייטרינג מושקע הוא הדבר המקובל, המתבקש והטבעי. אך מה לגבי אירועים קטנים? אם אירוע קטן מתקרב ואין חשק או זמן לבשל, הפתרון נמצא מול העיניים. צבעים בצלחת דואגים לכם לקייטרינג בוטיק. יופי של אירוח, יופי של כיבוד, טעים, טרי, חגיגה של טעם וצבע.

לאילו אירועים קטנים יתאים קייטרינג בוטיק

אנו סבורים כי לא רק לאירועים של פעם בחיים מגיע קייטרינג ואירוח משכמו ומעלה. לא רק בחתונות לא שגרתיות, למשל, יתאים קייטרינג בוטיק. קייטרינג בוטיק טעים ומושקע, לאירועים קטנים, יוכל להתאים כמו כפפה ליד לכל אירוע קטן שחשוב לכם. אנו מתמחים באספקת אוכל נהדר במגוון טעמים למכלול רחב של אירועים. אלה יכולים להיות אירועים פרטיים או כנסים עסקיים. אלה יכולות להיות שמחות משפחתיות מכל סוג. ניתן להזמין אצלנו כיבוד נהדר, מגשי אירוח ואין ספור טעמים, לכבוד שבת חתן או לכבוד עליה לתורה, למסיבות הפתעה או לסעודת השבת. אם אתם רוצים לארגן הרמת כוסית בעבודה, אם מארגנים אצלכם יום כיף או יום גיבוש לצוות, מגיע לכם להתכבד בטעם בוטיק טרי וטוב. לכבוד מסיבת רווקים או רווקות, לחגיגת שחרור או לכבוד חנוכת הבית, לכל מה שחשוב לכם, אוכל בטעמים מצוינים יגיע בשבילכם. וההמלצות של הלקוחות שלנו מעידים את טיב האוכל והשירות, יותר מכל דבר אחר.

מגוון רחב של מנות בוטיק לבחירה

אירועי בוטיק ואירועים קטנים בכלל יכולים ללבוש צורות רבות. הם יכולים להתקיים במקום העבודה או בבית. הם יכולים להתקיים בחיק הטבע, בפארק, בגינה, בבית הכנסת או בסלון הפרטי. לא משנה היכן האירוע עתיד להתקיים, תמיד יעמוד לרשותכם מבחר עשיר של מנות בלבחירה. אם מוצא חן בעינכם האירוח האקסקלוסיבי, יש לנו תפריטים שיתאימו במיוחד. אם רוצים אירוע בטעם ישראלי או בטעם פיקנטי, אפשר לדאוג לכם בדיוק לזה. אם רוצים אירוע בטעמי חו”ל או בטעם מתוק מדבש, יש תפריטים ממטבחי העולם ושפע של קינוחים ומתוקים שמחממים את הלב ואת הנשמה. פסטות, קישים, מאפים נהדרים, לכל אלה אנו אחראים באופן אישי. ישנו מבחר עשיר של מתאבנים, מאפים טריים, סלטים יוצאים מן הכלל. נוכל לסייע לכם ליצור את התפריט הטוב ביותר לאירוע שלכם, בדיוק לפי הרצוי לכם.

מגשי אירוח בוטיק חגיגה לעיניים

דרך מאוד מקובלת לשדרג אירועים קטנים נעשית באמצעות שיטת מגשי האירוח. זוהי השיטה המושלמת לאירועים קטנים, כאשר כל הכיבוד מוצג לעיני המוזמנים בצורה יפה ואסתטית וכמובן גם מזמינה. בכל מגש תמצאו סידור יפהפה והגשה מושכת תשומת לב. ישנם מגשים שבהם יחידות אישיות מוכנות לאכילה (קישים אישיים, בורקסים ומאפים, קינוחים אישיים) ויש מגשים וכלי הגשה שמוכנים לקראת העמסה על הצלחת, עם שפע של סלטים וממרחים, מגוון מלוחים ומתוקים, ירקות חתוכים ופירות טריים. אנו לרשותכם עם מגוון ווריאציות של מגשי אירוח או פינגר פוד, לאירוע בוטיק שלא שוכחים. גבינות איכותיות, לחמים נפלאים, מאפים ושאר ירקות, את הכל נגיש לכם באהבה: טרי, טעים וכשר. אתם חוגגים והאירוח הטעים – עלינו.

קייטרינג חלב פינגר פוד כשר למהדרין