מגשי פירות

מחפשים מגשי פירות איכותיים לחגיגה קרובה? מתלבטים האם לבצע הזמנה של מגשים כאלו? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

הזמנת מגשי פירות מעוצבים

מגשי פירות הינם מגשים מעוצבים בהם חתוכים פירות שונים באופן אמנותי ומרשים. מגשי הפירות הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים במיוחד, והיום ניתן לראות אותם באירועים רבים, אירוח ביתי או מסיבות במקומות עבודה.

מגשי פירות יכולים להפוך כל אירוח להרבה יותר מיוחד, ובנוסף – הם מתאימים גם כמתנה. במקום אריזות שוקולדים וממתקים, בעידן בו ישנה חשיבות ומודעות גדולה לנושא הבריאות, מגשי פירות מעוצבים ומרשימים יתקבלו הרבה יותר בברכה על ידי רבים.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מגשי פירות?

לפני שאתם מזמינים מגש פירות חתוכים, בין אם לעצמכם ובין אם כמתנה, עליכם לבדוק מספר פרטים חשובים:

טריות – חשוב לבחור בחברה אשר מקפידה על טריות ומקפידה לספק במגשים פירות מאותו היום! ישנן חנויות אשר מכינות מגשים מראש, או מצטיידות בפירות רק פעם בשבועיים, מה שאומר שהפירות במגשים שלהם טריים יותר, יחזיקו מעמד לכמה ימים גם לאחר החיתוך, ובאמת יהיו טעימים לאכילה.

חיתוך – בדקו את ההקפדה של החברה על צורך החיתוך של הפירות במגש. חיתוך מרשים ומיוחד יהפוך את המגש להרבה יותר מעורר תיאבון, מרשים ויוקרתי, והוא יאפשר לכם ליהנות מהפירות הללו ולהציג אותם גם באירוח או בתור מתנה באופן מרשים וייחודי.

מגוון – עוד נושא שיש לקחת בחשבון הוא המגוון של הפירות. בחרו מגשי פירות בהם מוצע מגוון רחב מאוד של פירות שונים, מגשי פירות הכוללים סוגים רבים של פירות ומאפשרים לכם להזמין מגשים מהם כל אחד יוכל למצוא את הפירות האהובים ביותר עליו, וליהנות משלל טעמים וצבעים.

משלוח – אם אתם מזמינים סלסלת פירות כמתנה או אפילו לעצמכם, אך מבקשים שישלחו אותם אליכם, בדקו גם את צורת המשלוח או חברת המשלוחים איתה עובדים בחנות הפירות הזו. אם המשלוח מבוצע על אופנוע, וודאו כי מדובר באופנוע עם קופסאת קירור או דרך אחרת ששומרת על הפירות טריים גם בזמן המשלוח, כך שלא יקרה שום מצב בו המשלוח יפגע לאחר שיצא מהחנות, ויגיע אליכם שונה לחלוטין ממה שחשבתם, מה שציפיתם ומה ששילמתם עבורו.

שירות וניסיון שלא משאירים מקום לספק

הבחירה בצבעים בצלחת היא בחירה באנשים עם אהבה למטבח, שאיפה למצויינות וקסם אישי שאנו תמיד יודעים להביא איתנו  בכל הזמנה. אז אם אתם מתכניים אירוע או סתם בא לכם להתפנק, אנחנו כאן בשבילכם.

מגשי פירות חתוכים
מגש פירות צבעוני