כריכים לאירועים

בשנים האחרונות ניתן לראות איך הביקוש להזמנות של כריכים לאירועים גדל וגדל. רבים מבינים כי ישנם סוגים מסוימים של אירועים בהם כריכים יכולים להיות הרבה יותר אטרקטיביים ומתאימים מכל דבר אחר, ויכולים להפוך את האירוע למיוחד יותר ולהתאים בדיוק למטרות של האירוע.

להבדיל מאירועי קייטרינג, אם חשבתם בכיוון של הזמנת כריכים לאירועים, חשוב שתדעו לאילו סוגים של אירועים הם מתאימים, וכיצד תוכלו לבחור אותם נכון, ואת התשובות לשאלות הללו, תמצאו בהמשך,

מתי כדאי להזמין כריכים לאירועים?

כריכים לאירועים יכולים להתאים למגוון רחב של אירועים קלילים. לדוגמא, מסיבה ביתית בשעות הצהריים, אירוע עסקי בשעות הבוקר, ימי גיבוש וטיולים שונים, אירועים הכוללים נסיעות כמו בר מצווה בכותל ועוד. באירועים כאלו הזמנה של כריכים יכולה לפתור בעיות רבות, לאפשר אכילה נוחה גם תוך כדי תנועה, ולהפוך את הכיבוד באירוע שלכם לפתרון מושלם ומשביע יותר, כך שכולם יהיו מרוצים ממנו.

קבלו טעימה קטנה מתפריט הכריכים שאנו מציעים:

  1. כריכוני ביס
  2. כריכוני מיני באגט
  3. מיני סביח
  4. מיני פריקסה
  5. הפתעות בפיתה
  6. כריכי בגט אישיים
  7. בורגר קווין

לחצו לצפייה במגוון הרחב של אפשריות הכריכים, בקטגוריית מלוחים

מה היתרונות של כריכים לאירועים?

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של הזמנת כריכים הוא העובדה שמדובר מצד אחד במנות בריאות ומזינות שיכולות להתאים עבור רבים, ומצד שני – הרבה יותר נוח לאכול אותם, פחות התעסקות עם לוגיסטיקה של שולחנות וכיסאות, הזמנה כזו מעניקה תחושה קלילה וכיבוד שניתן לאכול גם בעמידה, זה יכול להיות הפתרון האולטימטיבי עבורכם במקרים מסוימים.

אין סוף אפשריות 

תפריט הכריכים מגוון מאוד ויכול להכיל כמעט כל דבר שאפשר לחשוב עליו החל מ- דגים, גבינות, סביח, פריכסה, קשקבל ועוד,

מעבר לכך, יתרון חשוב הוא עניין ההגשה. היום אתם יכולים למצוא מגשי כריכים מעוצבים ומרשימים שלא נופלים מאירוע קייטרינג רגילים אשר יהפכו את שולחנות הכיבוד באירוע למיוחדים ומושכים מבלי שאתם תצטרכו להתאמץ יותר מידי על העיצוב וצורת ההגשה.

אנו בצבעים בצלחת מזמינים אתכם להכיר וליהנות מחוויית טעמים מיוחדת של כריכים  עם מגוון רחב של אפשרויות שונות שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. אז אם אתם מתכננים אירוע בקרוב או סתם בא לכם להתפנק, צרו איתנו קשר, ואנחנו נדאג לכל השאר!

כריככם בפיתה
כריכוני ביס