ברוכים הבאים לאתר של ׳צבעים בצלחת׳. אנו שמחים להכיר לכם את מגוון מגשי האירוח היחודיים שלנו, לצד הצעות טעימות לקייטרינג חלבי כשר, מוקפד ואיכותי. אנחנו נדאג לכיבוד – אתם תדאגו לֵיהָנוֹת מפתרון מושלם לאירוע מנצח. ישיבת הנהלה על הבוקר? תנו לנו לעשות לכם את העבודה! במקום שאתם תתאמצו – אנחנו נגיע עם כל מה שצריך כדי להפוך ישיבה רגילה לישיבה מוצלחת במיוחד. המחמאות כולן שלכם..

הקמנו את ׳צבעים בצלחת׳ מתוך אהבה ונסיון רב שנים בחזית התחום הקולינרי, במטרה לספק כיבוד משובח לרגעים הכי מאושרים. היום שלנו מתחיל בארבע לפנות בוקר. קמים, מעירים את התרנגול, שותים קפה קטן ויוצאים לכיוון השוק הסיטונאי. אנחנו מסתובבים בין החקלאים והיצרנים ובוחרים בקפידה את הסחורה הכי משובחת. משם ממשיכים למטבח שלנו, מדליקים תנורים, התפחות אחרונות, שוטפים, קוצצים ומרכיבים את המנות המוקפדות לאירועי היום. בקרוב יגיעו השליחים, רכובים על אופנועים או ברכב ממוזג, ויחלקו את כל הטוב הזה בין מוקדי האירועים השונים ברחבי הארץ, בדיוק בשעה שנוחה לכם.

ֿאנו נותנים מענה פשוט ונוח למבחר רב של אירועים, עסקיים ופרטיים, החל מארוחות בוקר לישיבות וכנסים, בראנץ’ מפנק, קוקטייל אלגנטי, ימי הולדת, שבת חתן, בריתות, בר-מצוות, חתונות ועוד… נסיוננו הרב מאפשר לנו להציע לכם תפריט מושלם בהתאמה אישית, לכל סוג של אירוע.

עם מגשי האירוח המושלמים של ׳צבעים בצלחת׳ – לפעמים האירוע הוא רק תירוץ…

נפגש בשמחות!

שאולי ואייל

מגשי אירוח